Enregistrer dans la liste de courses
Créer une nouvelle liste de courses
Sustainability Award Online

Sustainability Award Online

  • accès complet à la diffusion en ligne des 26 et 27 septembre
  • certificat de participation
  • l'accès à un groupe fermé de participants
Taille
Détails

Description détaillée

Zapraszamy do udziału do niezwykłej konferencji poświęconej zrównoważonemu rozwojowi! Dwudniowe wydarzenie (26/27 septembre) stanowi kompleksową eksploracją zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem. Podzielone na panele, angażujące dyskusje i interaktywne warsztaty.

Event zgromadzi szereg prelegentów, którzy są liderami w swoich dziedzinach, od naukowców badających nowe zrównoważone technologie po dyrektorów generalnych, którzy z powodzeniem wdrożyli zrównoważone praktyki w swoich firmach. Gwarantujemy możliwości nawiązania kontaktów z najważniejszymi umysłami, osobami, firmami i organizacjami z całego świata. Wydarzenie stanowi idealną okazja by dzielić się pomysłami, uczyć się na doświadczeniach innych i być może tworzyć partnerstwa, które mogą pomóc w dalszym wspieraniu działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Na konferencji zaprezentowane zostaną zaprezentowane najlepsze praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju, co pozwoli uczestnikom na naukę i adaptację tych praktyk do swoich własnych działań i strategii.

Udział w konferencji Wise Habit Sustainability Awards może przyczynić się do zwiększenia widoczności i rozpoznawalności uczestnika w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, co może być korzystne dla osobistego wizerunku oraz wizerunku organizacji lub firmy. Zwieńczeniem wydarzenia będzie gala wręczenia nagród Wise Habit Sustainability Awards, gdzie uhonorujemy tych, którzy wnieśli znaczący wkład w zrównoważone praktyki.

Nie przegap okazji do udziału w tym inspirującym wydarzeniu, gdzie wspólnie będziemy poszukiwać rozwiązań dla lepszej przyszłości naszej planety!

W przypadku dodatkowych pytań lub potrzeby pomocy w procesie zakupu, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod adresem: awards@wisehabit.com

Opinions

Nombre d'avis émis: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Cliquez sur une note pour filtrer les avis
Rédigez votre avis
5/5
Besoin d'aide? Vous avez des questions?Posez votre question et nous y répondrons immédiatement, en publiant les questions et les réponses les plus intéressantes pour les autres.
Demande de produit
Si la description ci-dessus n'est pas suffisante pour vous, veuillez nous envoyer votre question sur ce produit. Nous nous efforcerons de répondre dans les plus brefs délais. Les données sont traitées conformément politique de confidentialité. En l'envoyant, vous en acceptez les dispositions.
IdoSell Trusted Reviews
4.79 / 5.00 33 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-24
Super sprawna obsługa! Produkt spełnił wszystkie oczekiwania.
2024-04-09
Bardzo dziękuję. Zamówienie było zrealizowane bardzo szybko i bezproblemowo. Polecam!
pixel