Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

sprzedaż i dystrybucja

Sprzedaż i dystrybucja

W marce wzorniczo-strategicznej Wise Habit jesteśmy pasjonatami projektowania i oferujemy szeroką gamę funkcjonalnych produktów, które zrealizowane w sposób zrównoważony i przystępny dla środowiska skłaniają do rozwoju i zaproszenia mądrych nawyków do swojego życia.

Produkty można kupić w naszym showroomie lub za pośrednictwem naszych agentów i dystrybutorów na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko produkty marki własnej - Wise Habit, ale także ekskluzywne kolekcje renomowanych marek z całego świata.

Współpracujemy z takimi brandami jak FORGO, MERGLOW, Celement Lab, Teko Tryck, Odujej It, Schupatto, Grape Lab, Kinfill, Edits i Boloz, posiadając wyłączność na sprzedaż w naszym concept storze.

Dzięki szerokiej sieci sprzedaży możemy dotrzeć do klientów z całego świata i zapewnić im dostęp do naszych innowacyjnych i wysokiej jakości produktów. Pragniemy sprostać oczekiwaniom klientów poprzez oferowanie funkcjonalnych i minimalistycznych rozwiązań, które podkreślają nasze zaangażowanie w jakość projektowania i sprzedaży.

WHSLDR
WHSLDR WHSLDR WHSLDR
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 34 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-06
Oki
2023-12-29
Bardzo dobry bezpośredni kontakt - pomoc w realizacji zamównienia.
pixel